Doczepki - sposób na nie tylko zewnętrzną metamorfozę

Spis treści


  Doczepki włosów metamorfoza

  Doczepki - sposób na nie tylko zewnętrzną metamorfozę

  Doczepiane włosy potrafią całkowicie zmienić Twój wygląd i sprawić, że będziesz posiadaczką pięknej i bujnej fryzury, która jest marzeniem niemal każdej kobiety. Doczepki to jednak coś więcej. Są sposobem nie tylko na zewnętrzną metamorfozę, ale również przywracają pewność siebie i pomagają w utrzymaniu wysokiego poczucia własnej wartości. Sprawdź szerokie spektrum zalet, jakie niosą ze sobą przedłużane włosy.

  Jak Cię widzą…

  Nie ma się co łudzić. Wygląd zewnętrzny, w tym fryzura, ma ogromny wpływ na to, jak każda z nas się czuje i jak siebie postrzega. Zadbane włosy, atrybut kobiecości, dodają niesamowitej pewności siebie i odwagi do działania. Nie każda kobieta jednak może poszczycić się bujną fryzurą, pięknymi lokami czy zupełnie prostymi, zdrowymi włosami. Jesteśmy narażone na stres. Często stosujemy nieodpowiednią dietę, poddajemy włosy działaniu różnych czynników zewnętrznych, takich jak nadmierne prostowanie czy używanie lokówki. które pogarszają strukturę włosów. W efekcie stają się one matowe, łamliwe i kruche. Często więc poddajemy je kolejnym zabiegom, aby przywrócić im dobrą kondycję, jednak wynik może być zupełnie odwrotny do zamierzonego. Dla posiadaczek zniszczonych włosów czy naturalnie cienkich i słabych, świetnym rozwiązaniem są doczepki. Pozwalają na szybką i prostą metamorfozę. Oprócz tego, że wyczarowują fryzurę marzeń, do tego pozwalają się cieszyć zdrowymi i lśniącymi włosami. Dzięki szerokiej gamie dostępnych odcieni, możesz wybrać dowolny kolor włosów, który będzie najlepiej do Ciebie pasował, i poczuć się w pełni kobieco.

  Doczepki sposobem nie tylko na zmianę wyglądu

  Doczepki sposobem nie tylko na zmianę wyglądu

  Wiele kobiet może myśleć, iż doczepki są zarezerwowane jedynie dla osób, które nie chcą czekać, aż włosy urosną, dlatego w ten sposób je przedłużają. Tymczasem doczepki – zwłaszcza dopinki z włosów naturalnych, które zapewniają spektakularny efekt na głowie – kryją w sobie o wiele więcej zalet i możliwości niż jedynie zewnętrzna metamorfoza. Doczepiane włosy to nie tylko metoda na szybkie uzyskanie nowej fryzury. To coś znacznie głębszego. Przedłużanie włosów może być potężnym narzędziem wpływającym na zmianę nie tylko Twojego wyglądu, ale także sposobu, w jaki czujesz się jako osoba.

  Czy zauważyłaś, że w bardzo wielu filmach, serialach telewizyjnych, opowiadaniach i powieściach, główny bohater, decydując się zmienić coś istotnego w swoim życiu, równocześnie dokonuje symbolicznej zmiany w swoim wyglądzie? Znamiennym przykładem jest nowa fryzura, która przede wszystkim pozwala na zyskanie większej pewności siebie. Niejedna kobieta po traumatycznych wydarzeniach w jej życiu idzie do fryzjera, by w ten sposób zacząć nowy etap. Nie inaczej jest w przypadku doczepianych włosów, które pozwalają na szybką zmianę wyglądu i zyskanie poczucia, że od teraz wszystko jest możliwe. Doczepki zwiększają również poczucie własnej wartości, które w dzisiejszych czasach tak ciężko jest utrzymać, ze względu chociażby na media społecznościowe czy reklamy, w których idealni ludzie zawsze wyglądają nienagannie.

  Doczepiane włosy poprawiają komfort psychiczny

  Doczepki sposobem na zwiększenie komfortu psychicznego?

  Włosy do przedłużania są również dedykowane dla osób, które z różnych powodów straciły własne, np. na skutek genetycznego łysienia, przebytego raka czy innych kwestii zdrowotnych. Doczepki to także rozwiązanie dla kobiet z problemami związanymi z wypadaniem czy przerzedzeniem włosów. Doczepiane włosy przywracają niejednej kobiecie poczucie własnej wartości, którą miały przed utratą włosów oraz umożliwiają poprawę wyglądu według własnego stylu i upodobania. A może jesteś posiadaczką włosów nadmiernie łamliwych i kruchych, uszkodzonych w wyniku zbyt wielu eksperymentów lub niewłaściwego traktowania? Zamiast poddawać je kolejnym zabiegom, które rzekomo mają przywrócić ich zdrową kondycję, daj im odpocząć i postaw na doczepki. Zapewnią one Twoim włosom czas potrzebny na regenerację i powrót do zdrowia bez ingerowania w ich strukturę. Jeśli Twoje włosy są cienkie i od zawsze miałaś problem z jakimkolwiek upięciem, a każde wyjście „do ludzi” powodowało stres, to doczepki sprawią, iż nie będziesz musiała się dłużej chować pod nakryciami głowy. Pozwolą Ci zyskać pewność siebie, ale również możliwość wyrażania siebie w pełni i poczucia, że jesteś piękna!

  Doczepki i ich rodzaje

  Doczepki i ich rodzaje

  Współcześnie doczepki możemy założyć w salonie fryzjerskim jak i w domowym zaciszu. Co więcej, istnieje mnóstwo różnorodnych metod, za pomocą których możesz doczepiać włosy. Jedną z nich są dopinki clip in, które pozwalają na szybkie zagęszczenie i przedłużenie włosów bez konieczności wizyty u fryzjera. Wygodne klipsy z włosami w wybranym kolorze, wczepia się w naturalne włosy bez ich niszczenia. Spinki-grzebyki pozwalają na swobodne zakładanie i ściąganie pasm. To świetny wybór, jeśli zamierzamy okazjonalnie zmienić swoją fryzurę, na imprezę czy sesję zdjęciową.

  Kolejnym sposobem jest przedłużanie włosów metodą kanapkową, która równocześnie należy do jednych z najmniej inwazyjnych. Doczepki mają formę włosów doklejonych do taśm. Nie plączą się, a od razu po zabiegu można przejść do ich stylizacji i traktować je jak swoje naturalne. Kolejną opcją są włosy na mikroringi. Metoda polega na doczepianiu pasemek za pomocą niewielkich obrączek. Świetnie sprawdzi się praktycznie dla każdej kobiety. Zarówno posiadaczki kruchych i cienkich włosów, jak również tej, która marzy o imponującej fryzurze w krótkim czasie.

  Każda z wymienionych metod ma swoje zalety jak i wady, dlatego najlepiej wybór skonsultować z ekspertem, pamiętając przy tym, jak ważne jest to, by dobrze się czuć w swojej fryzurze. Doczepki to idealny sposób na osiągnięcie tego stanu.