Doczepki włosów zamiast trwałego przedłużania?

Spis treści


  Doczepki z włosów naturalnych

  Która z nas nie marzy o pięknych, długich i gęstych włosach? Obecnie, jak za sprawą czarodziejskiej różdżki, możesz dowolnie modelować fryzurę godną Roszpunki. Z pomocą przychodzą dopinki z włosów naturalnych, które wykorzystują system clip in – łatwego i prostego doczepiania do własnych włosów.

  Dopinki

  Doczepki włosów – jak łatwo i bezboleśnie doczepić treski?

  Dopinki clip in to pasma z naturalnych lub syntetycznych włosów, które zakończone są specjalnym klipsem, za pomocą którego możemy połączyć je z naszymi własnymi włosami. Sprawiają, że nasza fryzura w kilku prostych krokach może wyglądać zjawiskowo. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się być inaczej, przedłużanie włosów metodą clip in jest wyjątkowo łatwe. Zresztą zobacz sama. 

  Doczepki włosów

  Przedłużanie włosów metodą clip in krok po kroku

  Aby przedłużyć włosy korzystając z metody clip in należy:

  Krok 1 – przyjmij wygodną pozycję i rozłóż pasma doczepek w zasięgu ręki. Kolor pasemek dobierz do swoich naturalnych włosów, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zaszaleć z pasemkami o wyraźnie wyróżniającej się barwie.

  Krok 2 – wydzielaj od tyłu pasma, do których będziesz dopinała doczepki włosów. Pamiętaj, by zostawić na karku jedną warstwę swoich naturalnych włosów, dzięki czemu skutecznie ukryjesz wszelkie łączenia. Zasada dopinania jest jedna – najdłuższe pasma tresek dopinamy z tyłu głowy, jak najniżej i stopniowo przesuwamy się do czubka głowy.

  Krok 3 – Upewnij się, że każda doczepka leży równo na włosach i jest dobrze przymocowana. Jeżeli chcesz, aby klipsy trzymały się jeszcze mocniej, natapiruj ten fragment włosów, do którego będziesz podpinać klips. Klipsy możesz śmiało zapinać i odpinać do momentu, aż sama nie będziesz w pełni zadowolona z efektu. Zanim zaczniesz modelować swoją fryzurę poćwicz „na sucho” otwieranie i zamykanie klipsów.

  Pamiętaj, by za każdym razem po zdjęciu tresek, dokładnie je rozczesać, a następnie odłożyć do pudełka lub rozłożyć na specjalnym wieszaku.

  Clip In

  Doczepki włosów – jak samodzielnie dobrać długość i kolor pasemek?

  Dopinki z prawdziwych włosów gwarantują naturalny efekt. Pod warunkiem oczywiście, że ich kolor jest idealnie dobrany do pasm, do których są doczepiane. Obecnie na rynku dostępna jest cała gama kolorów tresek – zarówno w naturalnych odcieniach, jak i tych bardziej odważnych. Dodatkowo, dopinki z naturalnych włosów możesz śmiało farbować, dzięki czemu jesteś w stanie otrzymać taki sam odcień włosów własnych i doczepianych.

  Doczepiane włosy sprawdzają się na włosach o długości minimum 10 cm. Tylko wtedy klipsy będą niewidoczne, a fryzura naturalnie bujna. Doczepki włosów można stosować na włosach o każdej strukturze – prostych i kręconych, sztywnych i elastycznych, mocnych i łamliwych. Warto jednak pamiętać, że włosy do przedłużania powinny być odpowiednio wypielęgnowane. Im zdrowsze będą włosy, do których będziemy przypinać klipsy z dopinkami, tym trwalszy efekt otrzymamy. Dlatego przed przystąpieniem do działania, wzmocnijmy nasze pasma od środka i na zewnątrz. Preparaty z mikroelementami oraz odżywki wzmacniające cebulki włosów pomogą stworzyć solidną bazę pod dopinki do włosów. Naturalne pasemka będą wtedy prezentowały się jeszcze bardziej olśniewająco.

   Doczepki Clip In

  Doczepki włosów – idealny sposób na okazjonalne przedłużanie włosów

  Zastanawiasz się nad szybką i spektakularną metamorfozą fryzury? Dzięki dopinanym treskom, przedłużanie włosów na imprezę jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Naturalne doczepki włosów, przy odrobinie wprawy, umożliwiają stworzenie fryzury marzeń w zaledwie kilku kwadransów.

  Doczepki włosów są tajemnicą zjawiskowego wizerunku wielu celebrytek i gwiazd z pierwszych stron gazet. To dzięki nim możesz każdego dnia mieć inną, nie mniej zachwycającą fryzurę. Pamiętaj, że dopinki z naturalnych włosów możesz dowolnie farbować, skręcać lub prostować. Dzięki temu Twoje fryzury okolicznościowe będą zawsze wyjątkowe.

  Doczepki włosów – wady i zalety

  Wiele z Was z pewnością zastanawia się, czy treski z naturalnych włosów niszczą strukturę włosów, do których są doczepiane. Sam mechanizm clip in jest wyjątkowo bezpieczny i nieinwazyjny. Metoda ta nie wymaga stosowania agresywnych środków chemicznych, wysokiej temperatury, czy niebezpiecznych bądź ostrych narzędzi. Nic dziwnego, że doczepiane włosy cieszą coraz większą popularnością.

  Włosy doczepiane naturalne metodą clip in pozwalają na szybką metamorfozę zarówno, jeśli chodzi o długość, jak i efektowne zagęszczenie naszych włosów. Wszystko to w cenie nieporównywalnie niższej od tej, oferowanej w profesjonalnym salonie fryzjerskim. A efekt? Jest nie mniej spektakularny! Koszt i łatwość stosowania tej metody są jej największymi zaletami. Jeśli będziesz dbać o swoje doczepki włosów, będą służyć Ci nawet przez kilkanaście miesięcy. Możesz je swobodnie myć z użyciem delikatnych szamponów, a także dodawać blasku dzięki odżywkom. 

  Jest też druga strona medalu. Największą wadą tej metody jest jej nietrwałość. Zaleca się, by wszystkie doczepki ściągać przed snem albo związywać je w mocne kucyki lub warkocze. Ale spokojnie, dopinanie włosów metodą clip in jest tak łatwe, że nawet w ramach codziennej stylizacji nie powinno sprawiać żadnych trudności.