Dlaczego warto zdecydować się na przedłużanie włosów?

Spis treści


  Dlaczego warto przedłużyć włosy?
   

  Zastanawiasz się nad zabiegiem przedłużenia włosów, ale nie wiesz, czy warto się na to zdecydować? Poznaj 6 powodów, które pomogą Ci podjąć decyzję.


  Przedłużanie włosów jest bardzo popularne na zachodzie. Jest to standardowy zabieg fryzjerski, równie często wybierany, jak klasyczne stylizowanie fryzur. Włosy do przedłużania to doskonały sposób na zwiększenie objętości i długości, ale to przecież oczywiste. A czy kiedykolwiek pomyślałaś o tym, że przedłużanie włosów może być fantastycznym sposobem na ukrycie złej fryzury? Albo szansą na eksperymentowanie z kolorem bez żadnych konsekwencji?
   
  Poznaj 6 powodów, dla których warto zainwestować w przedłużanie włosów!
   
  Dlaczego warto przedłużyć włosy
   

  Po pierwsze – długość.

  Czy zapuszczając włosy zauważyłaś, że rosną do pewnego momentu? Wydaje się, że długość, którą osiągnęły, jest nie do przekroczenia. Denerwuje Cię to? Całkowicie rozumiemy frustrację związaną z posiadaniem włosów, które po prostu nie chcą rosnąć poza pewną długość, bez względu na to, jak cierpliwe, delikatne i troskliwe się z nimi obchodzimy. Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo, to przedłużanie włosów może okazać się idealnym rozwiązaniem. Te długie włosy, o których marzysz i nad którymi pracujesz, możesz łatwo osiągnąć w ciągu kilkudziesięciu minut!
   
  Ale to niejedyny problem dotyczący długości włosów. Chyba wszyscy doświadczyliśmy sytuacji, kiedy poprosiliśmy o podcięcie dosłownie centymetra włosów, a wyszliśmy z długością zredukowaną o połowę. Albo zainspirowała nas odważna fryzura a’la Annie Lennox, po czym okazało się, że jednak wydawało nam się, że będziemy wyglądać inaczej. Cóż, zdarza się. Atutem przedłużania włosów jest to, że w bardzo łatwy sposób, w kilka chwil możemy rozwiązać ten problem. W tej sytuacji najlepszą metodę dobierze stylista, ale najczęściej wybieranym sposobem jest przedłużanie włosów metodą tape on (czyli na tzw. kanapkę) – pozwala ona na swobodne odrastanie naszych włosów, przy jednoczesnym cieszeniu się bujną i długą fryzurą!   
   

  Po drugie – kolor.

  Marzy Ci się eksperymentowanie z różnymi kolorami włosów, ale obawiasz się, że efekt końcowy Cię nie zadowoli? A może obawiasz się, że takie eksperymentowanie spowoduje uszkodzenie włosów? Twoje obawy są uzasadnione. Z pomocą przychodzi… przedłużanie włosów, oczywiście. Sposobów jest kilka. Możesz bawić się różnymi kolorami, wypróbować włosy ombre lub dodać pasemka, które metodą małych kroczków pozwolą Ci się oswoić z nowym odcieniem. A wszystko to bez obaw o długoterminowe zobowiązania i bez szkody dla Twoich włosów. Jeśli nie spodobają Ci się efekty, możesz po prostu zdjąć włosy przedłużane. Bez żadnych negatywnych konsekwencji dla kondycji skóry głowy i kondycji włosów! Brzmi doskonale, prawda?
   
  Jak dodać objętości włosów
   

  Po trzecie – objętość.

  Jeśli cierpisz z powodu utraty włosów lub przerzedzenia włosów, rozumiemy, że może to mieć bezpośredni wpływ na Twoje poczucie kobiecości oraz pewności siebie. Między innymi w takich sytuacjach zbawienna okazuje się możliwość przedłużenia włosów. To świetny sposób na odzyskanie objętości, którą kiedyś miałaś. A jeśli Twoje włosy po prostu, naturalnie są rzadkie i doskwiera Ci to coraz bardziej, to zabieg przedłużania włosów pomoże Ci w uzyskaniu dodatkowej objętości, o której zawsze marzyłaś. Wystarczy kilka gramów naszych włosów, aby poziom poczucia kobiecości wystrzelił daleko poza skalę!
   

  Po czwarte – styl.

  Potrzebujesz zmian? Czujesz, że Twój styl się zmienił, ale Twoja obecna fryzura średnio pasuje do Twojego idealnego wyobrażenia o niej? Przedłużanie włosów sprawia, że każda fryzura staje się piękniejsza i bardziej interesująca. Dzięki dodatkowej długości, objętości, a nawet kolorowi włosów, możesz łatwo sprawić, że zwykły warkocz, kok czy koński ogon nabiorą objętości i złożoności. Nie musisz nawet używać całego zestawu włosów, aby uzyskać większą objętość – wystarczy kilka kosmyków, aby dodać im długości i objętości, o której marzyłaś. Możliwości są nieograniczone!
   
  Innym świetnym sposobem na wykorzystanie włosów przedłużanych jest użycie ich jako dodatków do włosów. Na przykład, zaplatając włosy clip-in możesz stworzyć opaskę, która będzie idealna na letnie festiwale. Treski i dopinki z włosów naturalnych to zawsze świetny sposób na urozmaicenie stylizacji na wesele, zakończenie szkoły - w zasadzie na każdą specjalną okazję! Osiągnij wymarzone, pełne objętości loki w dniu ślubu lub długie, soczyste fale, które chciałaś mieć na studniówce.
   
  Bezpieczne przedłużanie włosów
   

  Po piąte – pełne bezpieczeństwo.  

  Tak, to prawda. Jedną z najlepszych rzeczy w przedłużaniu włosów jest to, że nie powoduje ono absolutnie żadnych uszkodzeń włosów. Ważne, aby zabieg przedłużania wykonał doświadczony specjalista. Nasze włosy są naturalne, a metody ich mocowania są bezpieczne.
   

  Po szóste – czas.

  Zacznijmy od czasu realizacji. Jeśli dziś zamarzą Ci się długie włosy do pasa, to pod warunkiem, że specjalista będzie miał wolne okienko, możesz dokonać metamorfozy teraz, zaraz. No chyba, że mowa o włosach clip-in – wtedy metamorfozy dokonujesz sama, w kilka minut.
   
  Należy również zaznaczyć, że oferowane przez nas rozwiązania będą Ci służyły miesiącami, pod warunkiem, że zadbasz o odpowiednią pielęgnację. My ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość włosów oraz akcesorium do przedłużania włosów.