Profesjonalna linia naturalnych słowiańskich włosów, typu remy do przedłużania od Viola Hair Extensions jest dostępna do zakupu tylko przez profesjonalistów (fryzjerów lub osób posiadających certyfikat ukończonego szkolenia z przedłużania włosów).

Ograniczenie dostępu w zakupie naszych włosów przez indywidualnych klientów wynika ze specyfiki przedłużania włosów. Zabieg powinien zawsze wykonać profesjonalista, który podczas konsultacji dobierze z naszego próbnika odpowiedni kolor i długość włosów oraz po uwzględnieniu stanu włosów, oraz stylu życia klientki, dopasuje odpowiednią i bezpieczną metodę przedłużania włosów. Po ustaleniach profesjonalista składa zamówienie na uzgodnione z klientką włosy do przedłużania. W ten sposób eliminujemy ryzyko nietrafionych zakupów oraz wynikłych z tego rozczarowań naszych klientek. 

Profesjonalistów w celu dokonania zakupu włosów do przedłużania zapraszamy do zalogowania się lub do założenia swojego konta w naszym sklepie.

Klienci indywidualni mogą dokonać zakupu wszelkich naszych produktów - za wyjątkiem włosów do przedłużania. Chcąc dokonać zabiegu przedłużenia włosów proponujemy wizytę u zaufanego fryzjera, profesjonalisty od przedłużania włosów w celu dobrania i zamówienia odpowiednich dla siebie włosów do przedłużania.