Planujesz przedłużyć włosy pierwszy raz w życiu?

Sprawdź, dla kogo będzie to najlepsze rozwiązanie, na czym polega zabieg przedłużania włosów oraz poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Spis treści:

 1. Przedłużanie włosów – dla kogo będzie najlepszym rozwiązaniem?
 2. Dlaczego warto wybrać włosy od Violi?
 3. Jak przebiega proces przedłużania włosów?
 4. Najczęściej zadawane pytania

 

włosy przedłużane długie

 

Czy marzysz o długich, gęstych włosach, ale nie masz cierpliwości czekać na ich naturalny wzrost? Przedłużanie włosów to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko osiągnąć wymarzony efekt. W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące przedłużania włosów oraz opiszemy, jak nasze naturalne włosy mogą zapewnić niesamowity efekt bez kompromisów.

 

Przedłużanie włosów – dla kogo będzie najlepszym rozwiązaniem?

Przedłużanie włosów jest dostępne dla szerokiego spektrum osób, które poszukują zmiany w swoim wyglądzie, chcą poprawić objętość swoich włosów, czy po prostu marzą o długich kosmykach. Kto powinien skorzystać z tego zabiegu?

 

 • Osoby o krótkich włosach. Przedłużanie włosów jest idealne dla tych, którzy noszą krótką fryzurę, ale chcą eksperymentować z dłuższymi kosmykami bez konieczności długotrwałego oczekiwania na ich naturalny wzrost.
 • Osoby o cienkich włosach. Dla osób, których włosy są cienkie i brakuje im objętości, przedłużanie włosów może zapewnić pełniejszy i gęstszy wygląd.
 • Osoby z włosami trudnymi do wystylizowania. Przedłużane włosy mogą być łatwiejsze do stylizacji i utrzymania, co jest szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy mają trudności w codziennej pielęgnacji swoich włosów.
 • Osoby, które chcą eksperymentować z kolorem. Przedłużanie włosów umożliwia eksperymentowanie z różnymi kolorami bez konieczności farbowania naturalnych włosów. Można więc bezpiecznie zmieniać fryzurę według aktualnych trendów czy własnych upodobań.
 • Osoby chcące ukryć uszkodzenia włosów. Dla tych, których naturalne włosy są uszkodzone, przedłużanie włosów może być doskonałym rozwiązaniem, umożliwiając ukrycie problemów związanych z zniszczonymi końcówkami czy innymi uszkodzeniami.
 • Osoby pragnące szybkich zmian w wyglądzie. Przedłużanie włosów pozwala na natychmiastową zmianę fryzury, co jest atrakcyjne dla osób, które chcą szybko odmienić swój wygląd na ważne wydarzenie czy specjalną okazję.
 • Osoby, które chcą zachować naturalny wygląd. Dzięki wysokiej jakości naturalnym włosom od Violi, przedłużone włosy mogą wyglądać niezwykle naturalnie, co jest ważne dla osób dbających o autentyczny wygląd.
 • Osoby pragnące eksperymentować z różnymi stylami fryzur. Przedłużanie włosów daje możliwość eksperymentowania z różnymi stylami, układając włosy na różne sposoby, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które kochają kreatywne podejście do swojej fryzury.

 

włosy do przedłużania jakie wybrać

 

Dlaczego warto wybrać włosy od Violi?

Decyzja o wyborze naturalnych włosów do przedłużania od Violi wiąże się z szeregiem korzyści, które wyróżniają nas na rynku. Nasze produkty cechuje niezwykła staranność w doborze włosów. Dbamy o to, aby oferować klientom jedynie włosy najwyższej jakości, gwarantujące naturalny wygląd i trwałość efektu. Viola oferuje największą na rynku różnorodność w kwestii kolorów włosów, co pozwala klientom idealnie dopasować przedłużone kosmyki do swojej naturalnej fryzury. Dzięki temu efekt końcowy wygląda niezwykle autentycznie. Oferujemy różne rodzaje włosów, takie jak clip-in, tape on, na keratynę, na nanoringi, na mikroringi, na taśmie weft, flat weft oraz na taśmie silikonowej, aby sprostać różnym oczekiwaniom klientów. To znaczy, że każdy może znaleźć idealną metodę dla siebie. Nasze naturalne włosy są trwałe, co oznacza, że można cieszyć się efektem przez długi czas. Dzięki wysokiej jakości i starannej selekcji włosów, efekt przedłużonych włosów od Violi jest niezwykle naturalny. Włosy dopasowują się do naturalnej fryzury, nie rzucając się w oczy. Nasza firma oferuje konsultacje przed zakupem włosów – pomagamy klientom w wyborze odpowiednich włosów oraz udzielamy wszelkich niezbędnych informacji dotyczących procesu przedłużania.

 

proces przedłużania włosów

 

Jak przebiega proces przedłużania włosów?

Przebieg procesu przedłużania włosów to nie tylko transformacja zewnętrznego wyglądu, ale także przeżycie wyjątkowej przygody z własnym pięknem. Teraz skupimy się na krokach, jakie podejmuje profesjonalista przedłużający włosy, aby zapewnić klientkom nie tylko doskonały efekt, lecz także komfortowy i profesjonalny proces montażu przedłużonych włosów. Poznaj szczegóły tego fascynującego etapu, który przynosi nowe możliwości i pewność siebie każdej osobie pragnącej długich, gęstych włosów w zaledwie kilka godzin.

Zanim rozpoczniesz proces przedłużania włosów, zalecamy konsultację z profesjonalistą. W salonach eksperci pomogą Ci wybrać odpowiednią długość, kolor i rodzaj włosów. Po podjęciu decyzji, umówicie się na termin przedłużania włosów. Podczas wizyty profesjonalista precyzyjnie zamontuje wybrane pasma włosów, zapewniając naturalny efekt. Proces ten trwa zazwyczaj kilka godzin, ale rezultat jest tego wart. Po zamontowaniu włosów, fryzjer dostosuje fryzurę do Twoich preferencji, zapewniając perfekcyjny efekt.

 

blond włosy do przedłużania

 

Najczęściej zadawane pytania

Pytanie: Czy przedłużanie włosów jest szkodliwe dla naturalnych włosów?

Odpowiedź: Nie, jeśli proces jest przeprowadzony profesjonalnie, a używane włosy są wysokiej jakości.

Pytanie: Ile czasu trwa proces montażu włosów?

Odpowiedź: Zazwyczaj trwa to od 2 do 4 godzin, w zależności od wybranej metody i ilości włosów.

Pytanie: Czy mogę farbować przedłużone włosy?

Odpowiedź: Tak, ale zalecamy konsultację z profesjonalistą. Pamiętaj, że farbując włosy przedłużane gwarancja od Violi traci ważność.

Pytanie: Jak długo utrzymują się przedłużone włosy?

Odpowiedź: Jeżeli będziesz stosować się do zaleceń gwarancyjnych Violi, włosy przedłużane będą wyglądały nienagannie przez 190 dni – tyle wynosi okres gwarancji. Z doświadczenia jednak wiemy, że nasze klientki cieszą się efektem rok i dłużej.

Pytanie: Czy woda morska lub basenowa wpływa na trwałość przedłużonych włosów?

Odpowiedź: Tak, dlatego zalecamy noszenie ochrony podczas kąpieli.

Pytanie: Czy przedłużone włosy można układać za pomocą prostownicy lub lokówki?

Odpowiedź: Tak, ale z umiarem i z użyciem odpowiednich produktów termoochronnych.

Pytanie: Czy włosy clip-in są trudne do założenia samodzielnie?

Odpowiedź: Nie, są łatwe w użyciu i można je szybko zamontować.

Pytanie: Czy przedłużone włosy wyglądają naturalnie?

Odpowiedź: Tak, szczególnie gdy są dobrze dobrane i zamontowane przez profesjonalistę.

Pytanie: Czy przedłużanie włosów jest bolesne?

Odpowiedź: Nie, proces jest komfortowy, a zastosowane metody są bezpieczne.

Pytanie: Czy włosy clip-in mogę zakładać codziennie?

Odpowiedź: Tak, są idealne do codziennego noszenia i łatwe do zdjęcia wieczorem.

Pytanie: Czy przedłużone włosy wymagają specjalnej pielęgnacji?

Odpowiedź: Tak, zalecamy stosowanie odpowiednich produktów i regularne wizyty u fryzjera.

Pytanie: Czy trzeba czekać, aż włosy odrosną, zanim zdecyduję się na przedłużanie?

Odpowiedź: Nie, wiele osób decyduje się na przedłużanie nawet przy krótkich włosach.

Pytanie: Czy przedłużane włosy wpływają na aktywność sportową?

Odpowiedź: Nie, jednak zaleca się związanie włosów w kucyk podczas intensywnych treningów.

Pytanie: Czy każdy rodzaj włosów nadaje się do przedłużania?

Odpowiedź: Tak, Viola oferuje różne rodzaje włosów, aby sprostać różnym potrzebom i oczekiwaniom.