KTÓRE PRZEDŁUŻONE WŁOSY SĄ NAJBARDZIEJ WYGODNE?

Spis treści


  Długie i gęste włosy to marzenie wielu. Co można zrobić, aby to marzenie stało się rzeczywistością? Oczywiście są nieliczni szczęściarze, którzy mają możliwość zapuszczania gęstych, długich włosów, ale dla wielu zapuszczanie  to walka, a nawet jeśli uzuskują oczekiwaną długość, wciąż włosy mogą być cienkie i rozczochrane.

  Przedłużanie włosów to zdecydowanie najlepszy sposób na szybkie uzyskanie długich, gęstych włosów. Więc jaką metodę wybrać? Czy lepiej wybrać? Końcówki do przedłużania włosów nano, czy taśmę? Która metoda będzie dla Ciebie najlepsza? Jak dobrać odpowiednią metodę przedłużania do rodzaju włosów? Opiszemy każdą metodę i mamy nadzieję, że pomożemy Ci wybrać najlepszą.  Jaki sposób na przedłużanie włosów jest najlepszy?

   

  Przedłużone włosy powinno wyglądać naturalnie, a przede wszystkim być dyskretne. Jednak przedłużone włosy często nie są wygodne w użytkowaniu, zwłaszcza gdy są swieżo założone. Dlaczego tak jest? Najlepiej najpierw przyjrzeć się różnym metodom i ustalić, która będzie najlepsza dla Twojego typu włosów. Są to końcówki nano, taśma, splot koralikowy, pre-bonded i oczywiście clip-in.

  Wszystkie przedłużenia wymagają przymocowania przedłużek do naturalnego włosa za pomocą koralika, taśmy lub kleju.

  Nano Ring

  Nano ringi są dopasowane za pomocą koralików, które są ściśnięte, aby zabezpieczyć każde pasmo. Ta metoda jest niezwykle popularna. Proces zakładana jest natomiast czasochłonny i wiąże się z ciągnięciem naturalnych  włosów. Na początku Na początku możesz odczuwać dyskomfort podczas snu, natomiast w momencie wzrotyu włosa,ból mija i z powodzeniem można przyzwyczaić się do koralików. 


  Tape In 


  Sposób mocowania taśmy w przedłużeniach włosów polega na umieszczeniu włosów między dwiema zakładkami taśmy. Każda zakładka taśmy posiada mocny fragment klejący, który po sklejeniu może pozostać we włosach przez wiele tygodni. Podobnie jak w przypadku wszystkich metod, polega ona na dopasowaniu taśm blisko skóry głowy i oczywiście na początku może to być niewygodne, ale w przeciwieństwie do koralików, taśmy leżą płasko, więc są nieco  wygodniejsze.

  Pre-bonded


  Inną opcją jest metoda wstępnego wiązania keratyny, wybór płaskich końcówek lub końcówek w kształcie litery U, które wymagają delikatnego ogrzewania, a następnie formowania wokół naturalnych włosów w celu utworzenia  małych, zgrabnych wiązań. To, podobnie jak inne metody, wymaga czasu i początkowo wywiera nacisk na naturalne włosy, co oczywiście może być bolesne.   Metoda Clip-in

   

  Przedłużanie włosów Clip-In to świetny sposób na szybkie zwiększenie długości i objętość włosów w ciągu kilku minut. Pasma dopasowywane są od dolnych partii włosów naturalnych. Zaleca się zdejmowanie pasem przed snam.  Mimo że metoda nie jest bolesna, to z z biegiem czasu ucisk może powodować dyskomfort podczas snu.

  Każda metoda przedłużania ma swoje plusy i minusy, ale jak z większością rzeczy, z czasem przyzwyczaisz się do koralików, taśm, czy wiązań.